Регистрация
Добавить рецепт
Это интересно

Модні кухні: як обрати те, що зручно і стильно

20.04.18, автор : admin 0 комментариев
kitchen_che_be_1

Мода і кухня, здається, — не сумісні речі. Проте сучасні дизайнери намагаються втілити у життя сміливі і яскраві ідеї, які перетворять кухню у стильне приміщення з комфортом.

Модна і зручна поверхня

Обирати нові меблі для кухні для всіх смаків рекомендуємо на сторінці vanil-studio.com.ua/ua/kitchen.html. Тут можна переглянути останні розробки. Вони і допоможуть визначитись із конкретним придбанням. А ми нагадаємо, що актуальний хай-тек стиль надає присмаку інновацій у дизайні всіх меблів в тому числі і для кухні.

Хай-тек — це стиль технологічності, функціональності та розумності конструкції виробу. У цьому стилі переважаючим є метал:

  • столи та стільчики для столових виготовляють з блискучої алюмінієвої поверхні або сталі та її сплавів;
  • стелажі та шафи вкривають блискучою, під метал, поверхнею;
  • більшість конструкцій мають просту, прямокутну чи круглу форму.

Такі поверхні дуже зручні для обслуговування і практично не мають мінусів, окрім очевидного — за ними треба постійно наглядати, щоб вони виглядали як новенькі.

Іноді використовують скляні поверхні, навіть у місцях де традиційно використовували виключно непрозорі матеріали — стільниці, столи, стільчики. Для того, щоб підкреслити сучасність виробу виготовляють багато блискучих поверхонь, Це додає просторові кухні глибини і об’ємності.

7_modnye_kuhni_2017_goda

Мобільність

Сучасні кухні виготовляють у вигляді мобільних сегментів. Іноді це називають модульна композиція. Для швидкого переміщення модулі обладнують з виконанням трьох особливостей:

  • внизу модулів є опорні колеса, що можуть використовуватись для транспортування по долівці і маніпуляції меблями;
  • модулі між собою ніяк не поєднуються і завдяки точному виготовленню поверхонь, суміщаються у довільних комбінаціях;
  • модулі є відносно легкими і головну вагу в них складають посуд та інші предмети, які можна швидко витягти.

Головний плюс такого підходу до конструкції — можливість господарям за лічені хвилини змінити розташування модулів у відповідності до завдань, що виконуються.

Наприклад, для приготування святкової вечері треба мобілізація всіх стільниць для декількох чоловік, що можуть працювати одночасно. Для скромного сніданку достатньо розташувати все лаконічно і комфортно.

Меблеві «гаджети»

Більшість стильних меблів для кухні мають нові додаткові функції, наприклад вмонтоване світлодіодне освітлення, додаткову примусову вентиляцію чи інші меблеві «гаджети». Це дозволяє користуватись меблями з додатковим комфортом, зберігати продукти харчування свіжішими і витрачати на обслуговування будинку менше енергетичних ресурсів.

загрузка...
Поделитесь рецептом со своими друзьями:

Комментирование закрыто.